Můj blog je jen realizace jednoho hloupého nápadu. Měli byste odejít, dokud máte tu možnost :-P MUHAHA!

Kač v hampejzu

26. srpna 2016 v 19:03 | Kač |  Články
Stojím takhle ve sprše, která už toho určitě mnoho zažila, celá pocákáná vodou, zabalená v ručníku... v potemnělé místnosti přede mnou kamera a za ní dva chlápci se zamyšleným výrazem ve tváři. Hlavou mi bleskne jediné: "Holka, teď by na tebe rodiče určitě byli pyšni..."

To jsem se zase do něčeho nechala uvrtat. Proč já vždycky musím být takový aktivista? :D Asi před dvěma dny přišel můj kolega s tím, že budeme točit video "Jak pečovat o hodinky". "Nechcete si tam někdo zahrát?" říkal... "Proč ne!" přihlásila jsem se s domněním, že se bude jednat o pár záběrů na ruce a nohy. Pak bylo půl šesté a já jsem stála v hodinovém hampejzu převlečeném za welness v ručníku, s oblečením položeným na posteli, která mi tam paradoxně přišla jako nejbezpečnější místo pro odkládání věcí. Chvílemi jsem uvažovala, že to třeba bude seriózní podnik, nicméně už paní u vchodu mě přesvědčila o tom, že toto nebude místo, kde bych chtěla zhasnout a prohlédnout si ho pod UV lampou. Aby bylo jasné, nikdo z nás nemá doma sprchu (nejsme čuňata, ale máme vany :D) a chtěli jsme natočit záběr zaměřený na to, že se hodinky s koženým řemínkem nesmí brát do sprchy. Navíc kolega se svěřil ve své slabé chvilce se skutečností, že je českou verzí Dextera s mučírnou v kumbálu... za normálních okolností by mi to přišlo jako zajímavá představa, ale kameru bych do takových prostor rozhodně netahala :D, takže jsme skončili v hampejzu!

Hned u vchodu kolega strčil ruky do výřivky, aby překontroloval teplotu vody. Jsem zvědavá, jestli v pondělí přijde do práce, nebo bude doma bědovat v posteli olezlý od hlavy až k patě. Myslím si, že se na kožním sejdeme všichni tři, protože to tam tak nějak "viselo" ve vzduchu (přestože si tedy myslím, že tam někteří jezdí právě proto, aby to neviselo... že...) Sprchu tam měli ale moc hezkou, to se musí nechat. Oproti té hnusné umakartové koupelce co mám v bytě já to byla paráda. Sprchová hlavice vypadala jako anální sonda z nějakého scifi filmu a já ani nevěděla, jak zapnout vodu a kudy vůbec poteče. Mačkala jsem čudlíky jako zběsilá až mi proud vody vytryskl přímo do obličeje. S naprosto vyděšeným výrazem jsem se snažila vodu vypnout, zatímco kameraman litoval, že to netočil. V Tak neváhej a toč! by jeho kousek vyvolal spontánní salvy smíchu podpořené hlasitým "nenuceným" potleskem, ke kterému by vybízel transparent skrytý za kamerou.

Nakonec jsme natočili pár kloudných záběrů a já, stojíc s rukama v bok zabalená v osušce, jsem si říkala: "Kač... ty seš fakt magor..." Cestou domů jsem se stavila pro vínko, naložila se do své komunistické vany s bublinkama a chvilemi uvažovala nad tím, že ta výřivka vlastně nemusela být úplně zlá. Pak jsem se ale začala zabývat myšlenkou,kdo všechno se v té výřivce za poslední měsíc cachtal, a ten nápad, že bych se tam dobrovolně naložila, jsem rychle zapudila. Výřivku sice nemám, protože mi nemá kdo prdět do vany, ale bublinky ve vaně a ty další ve sklenici mi ke štěstí v tu chvíli naprosto stačily.Takže se teď už válím v posteli, poslouchám hudbu a užívám pátek. Třeba je dnešní článek obnovou dřívějších ovíněných pátků. Respektive publikování článků v ovíněné pátky... protože ovíněné pátky mám pořád, jen ta inspirace pro články nějak nebyla. :D

Tak se mějte a smějte!

Zdarec, Kač :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ef Ef | 27. srpna 2016 v 11:42 | Reagovat

Jupí, Kač znovu na scéně (doslova :D).
Už se těším, do čeho se nachomýtneš příště. To by člověk neřekl, že ta práce bude tak různorodá. :D

2 Dominika Dominika | Web | 27. srpna 2016 v 12:41 | Reagovat

To mě pobavilo, skvělej hapejzáckej článek!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama