Můj blog je jen realizace jednoho hloupého nápadu. Měli byste odejít, dokud máte tu možnost :-P MUHAHA!

Sobota na Moravě

6. února 2016 v 17:05 | Kač |  Články
7.40

Pepík už je vzhůru. Očividně má tady nastavené automatické buzení na orání pole... i když nemají pole. Nebo možná mají, ale já o tom nevím :D .

8.00

Pepík zaléza zpátky do postele a pouští si seriál. Bohužel pro mě už nemůžu spát, protože mě někdo vzbudil už tak brzy. V noci byla brutální zima, protože hřálo jen jedno topení, takže se ze mě stal profesionální kraďoš peřiny.

9.00

Vzdávám to a vstávám. Sedím na posteli a cpu se bálešema. Kdybyste nevěděli, coje to báleš, tak je to vdoleček nebo malý koláček. Je to něco podobného jako okále. Okále jsou ale větší, jako valašské frgále. Ano, už to začíná. Včera večer jsme byli v hospodě. Byla jsem hodná holka a seděla při cole a čaji. Kluci se mi samozřejmě smáli, protože si ještě bohužel pamatují silvestr.

10.30

Vyrazili jsme na fašánkový průvod. Přidali jsme se k lidem, kteří byli oblečení v různých maskách. Potkali jsme samozřejmě silvestrovskou sestavu a hned v jednom z prvních domů mě přemlouvali, ať si dám slivovici. Po pěti minutách poznámek o tom, jak je urazím a kdesi cosi jsem ODOLALA!! :) Ve špici průvodu šli hudebníci, za nimi traktor s vozem, hokejisté s dělem, ze kterého vždycky v té nejméně očekávané chvíli vystřelili tak hlasitě, že si každý málem ustříkl do trenek, a pak zástup maškar. Nejlepší kostým měl jednoznačně člověk, který šel za automat na prodej cigaret. Kluci byli za judisty a jeden byl za vrhače kladiva. Na sobě měl cvičební úbor ještě z vojny a s afro parukou vypadal spíš jako Usain Bolt... nebo nevím, prostě nějaký africký sportovec, v tom já se moc nevyznám :D .


"Ideme za dobrodrůžstvím!"
"Jednu ruku na sladké, druhou na slané!"
"A kterou máš na slivovici?"
"Hej, to už nemožu..."
"Chlapci, dáte si?"
"A tož nalévej!"
:D


15.45

Vzbudila jsem se po poobědním šlofíčku. Jsem napráskaná tak, že z toho mé tělo ještě týden bude čerpat. Přesto pokaždé, když dojdu do kuchyně, Pepíkova maminka na mě spustí salvu toho, že od rána vůbec nic nejím... Morava je peklo pro frfni jako jsem já! :D

Snídaně: 4 báleše, 3 chlebíčky
Oběd: Lokšová polévka a milostě
Co mě čeká: vepřová panenka s bramborem
Ještě asi další tuna jídla!
________________________________

asi tak 120394kJ energie, kterou budu muset vydat na plese :D .
Ještě, že chce Pepík tancovat.

17.04

Pepík hraje karty a já odpočívám... zase... nedělám nic jiného, než že jím, piju a odpočívám. Po tomhle víkendu se do té Ostravy asi odkulám.


 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Leri Goodness Leri Goodness | Web | 6. února 2016 v 18:09 | Reagovat

Skvěle sepsané, teď jde jen o to přežít tu kocovinku (jestli tedy ještě nějaká je, pokud ne, tím líp...) a bude zas dobře. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama