Můj blog je jen realizace jednoho hloupého nápadu. Měli byste odejít, dokud máte tu možnost :-P MUHAHA!

Nedělní mučeníčko

28. února 2016 v 18:42 | Kač |  Články
ČÁU,

Ne, že bych se tady chtěla svěřovat, jak jsem dostala našupáno na zadek... myslím, že v tomto módu náš vztah IMAGINÁRNÍ ČTENÁŘI + JÁ zatím není. Kdo ví, třeba si jednou taky založím nějakou zábavnou rubriku. I když to už by nebyla taková sranda jako mé studentkoidní výlevy. Minulý týden jsem se přes jednu komentátorku mého článku dostala na její mírně sadomasochistický blog a nestíhala jsem žasnout... nad tím, že někdo ví a mluví o tom otevřeně. Kdybych byla "moderní", řekla bych teď něco jako: PALEC HORE, ale to bych si musela dát dobrovolný průplesk. Já zvolím radši "Slečno, klobouček!" :)

Včera jsem se navnadila na několikahodinové tyčkování, takže jsem se dneska vyprdla na stěnu a cvičila na tyči. Konečně jsem taky udělala pár fotek, abych se vám mohla pochlubit:
Vtipné je, že tohle ani není k chlubení. Fascinuje mě, že každá těžká póza je zároveň taky těžko vyfotitelná. Většinou na ní člověk vypadá jako postiž. V reálu v pohybu je to moc krásné, pak vidíte fotku a: "Cože? Ne, takhle to přeci nemá vypadat." Příkladem je tohle:Tohle je prosím cvik, do kterého jsem se soukala SAKRA dlouho. Trvá to, protože jsem neměla posílené záda. Od té doby, co lezu, je to mnohem lepší a KONEČNĚ se podařilo! Zavolala jsem Pepíka, ať mi to vyfotí a vyšlo z toho tohle. Vyšlo z toho tohle a přitom Pepík jásal, jako bych udělala trojité salto. I Hugo nadšeně zatleskal i naše návštěva... ale sakra toto? Na vystoupení se vždycky děsím, ať nás do nějakého městského archívu nevyfotí v takovéhle poloze. Samozřejmě můžu potvrdit, že tohle není to nejhorší :D .

Vždycky, když vidím video z vystoupení, najednou mi to dojde:

Tady špulím zadek!
Tady se hrbím!
Tady mám místo špičky fajfku!
Co je tohle?
Tady se tvářím, jakobych měla zaražené prdy...
Parádička.

Přitom při vystupování do toho dáváte všechno a chyby si tak nějak nepřipouštíte. Nejlepší je se u trénování nahrávat. Člověk vychytá mouchy, aniž by musel zapojit druhou osobu, což je pro mé asociální já ideální! :D Já mám pro jistotu foťák na telefonu stále nastavený na hlasové ovládání, protože dělám selfie na tyči na dálku :D . Celkově můžu říct, že je velmi těžké se třeba na fotkách tvářit na tyči normálně. Většina triků je nepříjemně bolestivá, kůže se vždycky někde skřípne, spálí, ošoupe, kosti křupou, svaly bolí, takže on i samotný úsměv dá člověku spoustu úsilí, kterého se mu v tu chvíli moc nedostává. :D

A co Vy? Jaký sport máte nejradši?


Tak se mějte a smějte. Zdarec, Kač :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Narcis Narcis | Web | 23. března 2016 v 19:49 | Reagovat

Áá pole dance. Chystám se na něj snad už tři roky. Snad to vyjde tenhle rok! Haha. Krásné pozy, jsi fakt šikula)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama