Můj blog je jen realizace jednoho hloupého nápadu. Měli byste odejít, dokud máte tu možnost :-P MUHAHA!

Kač na Moravě 2

20. února 2016 v 20:35 | Kač |  Články
ČÁU,

Jelikož jsem na víkend neměla žádné plány, rozhodl Pepík, že s ním jedu na Moravu. Myslím, že tady nemusím znovu dělat bilanci toho, kolik jsem toho za poslední dva dny snědla, protože jsem tentokrát hodná holka a baštím všechno, co přede mě donesou na stůl.

Včera večer jsem si ale byla zaběhat. Když už je tu takové krásné okolí, je třeba si ho prohlédnout skákavým, únavou uslzeným pohledem, doplněným o hlasité funění. Dnes ráno jsem si byla zaběhat znovu, protože nejsem přeci bábovka a ani denním světlem se nenechám odradit. Ráda bych řekla, že se mé tělo zalívá endorfíny a já cítím, jak se mi životadárná energie žene do těla, ale nebudu lhát. Běžím, funím a pořád čekám, kdy to přijde. Kdy přijde ten zlom a já si řeknu: "Ano, je to super." Prozatím se mi honí hlavou jen: "KDY UŽ TO SAKRA SKONČÍ?"

Na oběd byly kynuté knedlíky s povidly [hlasité zamlasknutí a utření slin]. Po obědě jsme se šli s Pepíkem projít na vinice a do bůd, což jsou takové chatičky, kde se děje celý ten zázrak zrození vína. Mimochodem po tom, co jsem řekla: "Jé, to jsou pěkné chatičky." se na mě Pepík dotčeně obořil: "To nejsou žádné chatičky! To jsou bůdy!" Tak jo... jsou to bůdy :D .

Některé měly okolo dveří takové krásné malby. Strašně mi to připomínalo takové ty hrané pohádky, kde byly kulisy jakoby z papíru a pestrobarevně vymalované. Celou procházkou jsem měla samozřejmě s průvodcovskou vložkou, protože Pepík, ten nezavře pusu. Po celé té štrece do kopce, jsme se dostali k takové dřevěné rozhledně, ze které byl moc hezký pohled do krajiny. Pepík samozřejmě nezapomněl podotknout: "Doufám, že neomdlíš ty pokakánku, když máš ten strach z výšek!" Přemohla jsem v sobě veškerou touhu ho vyválet v bahně, hnoji a všech možných věcech, které lemují vinice, odměnila jsem ho sarkastickým úsměvem a vydala se nahoru.


Pepík aka zabiják!
Pepík se na žádné fotce neumí tvářit přívětivě! :D
Zcela výjimečně jsem ho stihla zachytit dřív, než nasadil killerský výraz :)

Cestou z vinic jsme se stavili za Pepíkovou babičkou. Během pěti minut jsme měli na stole brambůrky, bonboniéru, fidorky, oplatky, hroznové víno,... no prostě hotová slavnostní tabule. Na sporáku se hřál králík, kačena, zelí, knedlíky, květáková polévka,... a Pepík mi zakázal sem napsat, co všechno snědl. Ale já to napíšu... až na konec, protože elý článek číst beztak nebude!

Momentálně je večer a já koketuju s myšlenkou, že si ještě zajdu zaběhat.

Pepíkova bilance
Snídaně: 2 chlebíčky, těstovinový salát
Svačinka: kousek čokošky
Oběd: 5 kynutých knedlíků s ořechy
Svačinka: Králík se zelím a knedlíkem
Svačinka: 3 další kynuté knedlíky s ořechy
Večeře: TO je ve hvězdách
Pepík se hladí po pupíčku a přemýšlí, co by ještě zbodnul :-P

Pak mi po půlhoďce běhu řekne, že jsem si měla dát ten delší okruh, že běhám krátké trasy... a sám sedí doma na zadku a kybicuje! :D


A co Vy? Jaký máte víkend? :)

Tak se mějte a smějte! Zdarec, Kač :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama