Můj blog je jen realizace jednoho hloupého nápadu. Měli byste odejít, dokud máte tu možnost :-P MUHAHA!

Stařena a okrasný tukový prstenec

19. ledna 2016 v 15:49 | Kač |  Články
ČÁU,

Kdo je nejlepší?

Kač je nejlepší!

Kdo je nejšikovnější?

KAČ JE NEJŠIKOVNĚJŠÍ!!!

Dneska bych měla mít zcela vyjímečně povolené si tu pohonit ego. Takže si tu ještě povinně dáme pár řádků těhdle motivačních keců, které všichni slýcháváme v práci na teambuildingu nebo nějakém "pozitivně" naladěném školení:

Pojďme, všichni teď třikrát luskneme!
Protože jsme nejlepší!

BLEH... ne, tohle dělat nebudu...Měla jsem zkoušku ze staroslověnštiny. Vytáhla jsem si docela fajn téma a po deseti minutách toho, co se mě zkoušející snažil na něčem nachytat, jsem odešla s Áčkem! YES! Maminka ze mě byla velmi nadšená, protože jsem ji hned jako hodná dceruška volala. Tentokrát opravdu projevila city a řekla: "Dcero, mám z tebe radost... takhle by to mělo vypadat." :D

Pozitivní bylo, že vyučující chtěl vidět mou kreativitu. Asi po dvou minutách toho, co jsem mluvila, mi řekl:

Vyučující: "Můžete mi to nakreslit?"
Já: "Prosím? Jako co?"
Vyučující: "Znervóznil jsem vás?"
Já: "Trošku..."
Vyučující: "Nakreslete mi schéma divergentního rozvoje jazyků přes baltoslovanskou jednotu. Dívejte, tohle kolečko je indoevropská jazyková rodina, tohle kolečko je baltoslovanská jednota... a počkejte, tohle kolečko budou jazyky germánské."

Tak jsem kreslila.
Pak jsem si zlomila prupisku.
U dalšího tématu jsem prosila o nakopnutí, protože jsem absolutně neměla tušení, o čem mluvit...
Ehm... pak jsem se asi dvě minuty smála nad tím, že nerozumím otázce. (pozitivní je, že se smál se mnou :D)
Pak jsem vyučujícímu nechtěně popsala papír, který chtěl ještě použít pro další zkoušení, takže si stěžoval, že si to bude muset znovu vytisknout :D .

Ale jo, jinak jsem šikovná holka :D . Ono se ani nedá zlobit na někoho, kdo si na zkoušku vezme takový pěkný office bitch ohoz. Nu což, zoufalé situace vyžadují zoufalé činy :D .

Vzhledem k tomu, že jdu večer na stěnu, rozhodla jsem se, že svůj okrasný tukový prstenec pod žebry ještě víc proženu. Říkejme tomu třeba prokrastinační cvičení... chybí mi vlastně "jen" naučit se latinu (kterou se mimochodem nemám z čeho učit, protože jsem snědla skripta... příště si je nechám zalaminovat, nebo u učení budu žužlat takové ty plastové hračky pro batolata), takže jsem nasadila podpatky a šla dělat k tyči rajdu.

Pozn. OBR.: Ano, jsem švidrák a šilhoun, já vím :P

Pozn.: K tyči doma... jakože... ne nikam do klubu, že bych si tím přivydělala na svou už tak dost bídnou existenci. (I když mám dojem, že bych si vydělala docela slušně. Stačily by dvě šichty týdně, písničky v rytmu bourlesque a bylo by vyděláno :D). Je celkem diskutabilní, jestli tím svým domácím tančením opravdu nevydělávám... někomu jinému... třeba mému drahému spolubydlícímu, který mi stále opakuje, že tu jsou všude kamery!! :D

VELKÝ BRATR TĚ VIDÍ!

Je fakt, že jídelnu jsem ještě nezkontrolovala. Koupelnu a pokoj už jo. :D Ano, až tak moc jsem paranoidní, ale ono se není čemu divit, když se vám spolubydlící snaží na dveře pokoje nalepit nálepku:

"Objekt střežen kamerovým systémem"

Jednou se dostanu do stavu, kdy budu jako Winston sedět s pytli pod očima, zoufalým výrazem ve tváři a zuřivě svíraje komunistické těžítko psát do ošuntělého sešitu: " 2+2=4! 2+2=4! Eurasie je ve válce s Oceánií. Eastasie je přítel! Goldstein je porazí, protože 2+2=4!"

Za tu hodinu jsem stihla černými podrážkami zašpinit koberec, ale ono se to tu v tom stálém čurbes-chaosu schová. Nebo počkám na Pepíka, až přijde z práce a spustím: "Hele to tu jako fakt musíš chodit v zabahněných botech? Dívej se jak to tu vypadá!" :D A nebo si toho nikdo ani nevšimne, což je asi nejpravděpodobnější scénář.

Někdy si říkám, že kdyby někdo viděl ty mé tanečky, asi by se pobavil. Myslím, že jsem prostě multižánrový tanečník. Zvládnu od pole dance přes baletní blbosti, až k domorodým tancům plodnosti... pravda, to vyznívá divně, takže prostě až k domorodým tancům. Baví mě si pustit hudbu a jen tak blbnout. Vždycky se těším, až nikdo nebude doma a já budu dělat baleťáka. :) Koukám na různé tutorialy, protože přeci nemůžu skončit jen u pole-dance. Pak se tím inspiruju a v mé lehčí/postiženější/kačenkoidní/možná naprosto nekoukatelné verzi to hodím do sestavy.

Občas když cvičím, poslouchám motivační hudbu. Pak dělám angličáky s kapucí na hlavě jako Rocky a představuju si nějaký fakt drsný vojenský trénink, kdy na vás někdo řve: "Nejsi sračka! Ty to dáš! Ještě dalších deset!" (Občas se ty hlasy v hlavě docela hodí :D) Myslím si, že na reálném výcviku po lidech řvou spíš: "Jsi sračka! Nemáš tu co dělat! Vymáchej si hubu v bahně a vypadni ty princezno!" Nicméně s tím bych je asi poslala do prdele. Lidi se mají motivovat a chválit. Stejně je to u chlapů.

Chlapi jsou jako psi. Pokud udělají něco dobře bez padesátého připomenutí, zaslouží pamlsek. Pokud ne, je třeba jim to připomenout. Je to něco ve stylu 50 krát a stále poprvé. Chlap má prostě menší kapacitu. Víte kolik her, písniček, věcí z práce, představ jídla, které jim má někdo uvařit, holek z filmů pro dospělé se jim tam musí vejít? Nikdo nechce Sashu Grey nahradit nákupním seznamem. Opakování je prostě matka moudrosti. Důležitá je taky motivace. Nechci dávat žádné konkrétní příklady (SEX), určitě si každý vymyslí to, co má jeho partner rád (SEX), ale třeba nějaké dobrá jídlo (SEX) nebo snídaně do postele (SEX) namotivuje vždycky (SEX).

Rada na závěr: Nikdy se ale nesnažte chlapa předčasně kárat. Pak by se vám taky mohlo stát, že se vám se sklopeným zrakem vyčůrá na koberec. :D


Tak se mějte a smějte. Zdarec, Kač

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hugh Jazz Hugh Jazz | 19. ledna 2016 v 16:35 | Reagovat

Kač, co ty hrubky?? „Slícháváme?“ „Sedět s pytly pod očima?“ Really???

2 Ef Ef | 20. ledna 2016 v 15:47 | Reagovat

Hele jo! Já si říkala: "Á, Kačka zase nasadila office bitch." hned, co jsem vešla! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama