Můj blog je jen realizace jednoho hloupého nápadu. Měli byste odejít, dokud máte tu možnost :-P MUHAHA!

Čestné prohlášení

17. ledna 2016 v 15:40 | Kač |  Články
ČÁU,

Jelikož se mi vyskytly nějaké stížnosti a nespokojené výtky k obsahu mého blogu, je přidávání článků až do odvolání zrušeno. Byla mi nabídnuta částečná cenzura, aby se předešlo dalším nepříjemným rozhovorům.

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

Žádné rušení článků se nekoná. Můj blog není založen na skutečných událostech, nevyskytují se v něm existující osoby. Nejsou zde užívána skutečná jména a všechny informace zmíněné na tomto malém virtuálním prostoru jsou jen výplodem mé bujné fantazie a tudíž jako smyšlené nejsou nijak prokazatelné.

Nežijeme v komunismu a já se nebudu řídit cenzurou. Blog byl, je a bude prostor, kde se můžu svobodně vyjádřit bez ohledu na ostatní. Nebudu si psát někam do wordu nebo do deníčku pod postel, ani si nebudu žáhu chladit v internetových diskuzích jako mnozí další. Všechno, co je tady napsáno bych byla schopná říct komukoli do očí, takže nevidím důvod, proč by se pindy jedné mindy neměly dále plnit glosami, fotkami mého zničeného já z práce a trapnými básničkami.

Nejsem hater, nikoho tady virtuálně nešikanuju. Nepíšu vulgární, pohoršující články. Jsou to jen pindy jedné holky, která si v jeden ovíněný pátek založila blog, aby zlepšila svůj psaný projev a ukázala ostatním, že jejich život ještě není tak strašný. Ovíněné pátky vystřídaly glosy ze života, liščí pindy a bědování nad latinou, ale myšlenka zůstala pořád stejná. Tenhle blog píši jako autor hlavně pro sebe. Chci se k těm článkům později vrátit, abych si svým životem mohla listovat jako knížkou a ty okamžiky, ať už jsou "naprdlačku" nebo "ovíněné", si znovu připomínat, když zrovna nebudu mít svůj den.

Svůj den nemám poměrně často, takže zaujmu svou strategickou polohu u topení a s čučem v ruce jsem sama sobě tím nejvděčnějším čtenářem. :)

Nebudu se řidit cenzurou a pindama nějakého/nějakých joudy/joudů. Pokud se vám nelíbí to, že někdo projeví svůj názor na cokoliv, můžete odejít a tohle prostě přestat číst. Já vám popřeju šťastnou cestu po hlavě do prdele dnešního světa plného diktátu ;) .

Tak se mějte a smějte. Kač :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hugh Jazz Hugh Jazz | 18. ledna 2016 v 9:49 | Reagovat

Správně! Nenech se manipulovat nějakým moravským pepíkem!

2 anonym anonym | 18. ledna 2016 v 11:53 | Reagovat

Snad se polepším o blbý komentář. Když ten tvůj blog neodpovídá moderní době. Máš tu zmíněno málo podpory Evropské unii, sexuálním menšinám, cyklistům, Anně Frankové a multikulturismu obecně. Tak se nediv oprávněné kritice z řad pokrokových euroobčanů. Ok, teď vážně. Statisticky je 1/3 lidí intelektuálních ignorantů, tak prostě jen se jich na chvíli sešlo okolo Tebe více, kašli na ně. Články jsou zábavné a dobře se čtou. Dyslektici mají holt trochu smůlu.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama