Můj blog je jen realizace jednoho hloupého nápadu. Měli byste odejít, dokud máte tu možnost :-P MUHAHA!

Ovíněný pátek

4. prosince 2015 v 20:18 | Kač |  Články
ČÁU,
Přestože jsem se dneska měla vyjádřit k něčemu jinému, asi změním téma... vůbec se mi totiž dnes na blogu nechce řešit blog :D .
Je pátek, sedím doma (překvapivě, nemám čas někde trajdat :D), píšu bakalářku (další překvapivá věc, protože tu píšu vlastně každý den, takže žádná změna) a piju víno (to není překvapivá věc... ) . Samozřejmě, že bych si dala radši punč a nebo svařák, ale to bych se musela obléct a pořádně zababušit, sednout na bus a dojet do našeho parádního velkoměsta na poloprázdné náměstí a hřát se v záři vánočního megastromu. Pak bych tam stála sama samotinká (obdoba anglického forever alone) a vedla prázdné monology sama se sebou. Občas bych něco prohodila nahlas neo se zasmála, abych svému soukromně-opileckému dojmu dodala ten správný psychopatický punc. :D

Upřímně radši zůstanu doma. Tady si můžu sama se sebou povídat do sytosti :-P . Uvažovala jsem nad tím, jestli to dělám jen já nebo i ostatní. Vůbec bych se nedivila, kdybych byla v tomhle ojedinělý případ, ale myslím si, že podobně "postižených" lidí je víc.

Předem bych ráda řekla, že jsem divná ve spoustě věcí. Nevím, jestli to je přímo obsedantně kompulzivní porucha nebo jsem jednoduše magor (to je pravděpodobnější).

1) Nemůžu psát na kostičkovaný papír. Mám větší písmo a strašně mi vadí, že přepisuju ty čtverečky. Nedej bože, kdybych se z takových zápisů měla učit. Nemůžu psát ani na papír bez linek. Strašně mi vadí, že mi pak skáčou řádky. Takže vlastně jediný papír, ze kterého se můžu pak učit je linkovaný.

2) Nemůžu se učit ze zápisů z noťasu. Všechno si musím ručně přepsat, protože jen tak si to pořádně zapamatuju. Když si čtu vytištěný text, tak z toho pak nemám vůbec nic. :D

3)Psaní otázek ke zkoušce si přepočítávám na čas. 1A4= 15 min.; 1 otázka= 3A4; 30 otázek = 30 x 3 x 15 :P .

4) Když už jsem moc unavená a jdu odněkud domů, počítám kroky (ano, tahle strašná věc mi zůstala z dětství :D)

5) Když vařím, povídám někomu (imaginárnímu) to co dělám, jako bych byla v nějakém pořadu o vaření.

6) Když se učím, chodím po obýváku, mluvím nahlas, zuřivě gestikuluju a svému imaginárnímu příteli se snažím všechno dopodrobna vysvětlit :D

7) Když se nudím, tak tvořím příběhy (tohle je asi nejvíc psychopatická věc, kterou dělám). Prostě si představuju určité situace, do kterých se můžu dostat a reakce. Ne, že by mi chyběla sociální interakce, té mám dost, ale tohle je další věc, která mi zůstala z dětství. Mám naprosto bujnou a výbornou fantazii, takže občas se ve své hlavě dostávám do velmi zajímavých situací.

8) Když poslouchám písničky, představuju si k tomu děj. Dělám to, i když jedu v autobuse, a pak se začnu mračit a vypadám dost divně :D.

9) Občas v autobuse poslouchám záznamy vystoupení svých oblíbených komiků, a pak se začnu hlasitě smát.


Původně jsem svých divných věcí chtěla dát deset, ale zase si říkám, že bych si měla nechat něco pro sebe. Možná teď vypadám jako magor, ale mí přátelé tvrdí, že na první pohled působím docela normálně. :)

Tak se mějte a smějte!

P.S.: Absolutně nechápu, proč mám na blogu reklamu na Každodenní silnou erekci. Myslím, že by ty nevyžádané reklamy měli alespoň nějak personalizovat podle tématu blogu. I když to si zase moc netroufám odhadovat, co bych tady měla já. Reklamu na antidepresiva? :)


Vaše Kač.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama