Můj blog je jen realizace jednoho hloupého nápadu. Měli byste odejít, dokud máte tu možnost :-P MUHAHA!

Listopad 2015

Historicky první článek

27. listopadu 2015 v 22:36 | Kač
Ahoj.
Předem bych chtěla upozornit, že tohle není finální vzhled. Takhle má stránká vypadat do budoucna nebude. Nicméně v tuto chvíli je vizuální stránka mého blogu to poslední, na co mám náladu. Takže se moc omlouvám.... vlastně ne, je to můj blog, takže i kdyby tady byli blikající třpytkoví jednorožci, byla by to má věc HA. :-P Ale já mám soudnost. Nenechám vás koukat se na něco takového.

Vzhledem k tomu, že psaný text by měl mít formu: ÚVOD, STAŤ, ZÁVĚR, budu postupovat takhle chronologicky. To víte, musela jsem si to tu napsat, abych na to náhodou nezapomněla. :)

Řekněme, že jsem byla upozorněna na svůj ne úplně profesionální přístup k psanému textu. Proto mi bylo doporučeno začít psát svůj blog. V první chvíli mi blesklo hlavou něco jako: "Ne... tohle dělat prostě nebudu," ale když člověk v pátek večer sedí doma s rozpečeným hermelínem a flaškou Avanti (jako student si můžete dovolit pít buď Arktickou modrou - tohle bych nedoporučila, čučo z plastu - to už bych doporučila, ale pouze Sladké dievča nikoli splašky jako Hradní svíce apod. a nebo Avanti - lacinou napodobeninu luxusniho šáňa. Nebudu tomu říkat šáňo.. to je jenom ze Champagne,jinak je to sekt) nemůže být nic zoufalejšího, než si založit osobní blog.
Tak jsem tady. Jsem se skluzu asi se vším, co mám do školy udělat, ale sedím tady s nohama na svém stolku za stopade z Ikey, jím u zapnuté televize (tohle by se dělat nemělo... člověk se pak nesoustředí na jídlo a nepřipadá si sytý BLBOOOST), piji laciné víno z broušených skleniček po babičce a stále mám dojem, že nevím co se svým časem.

Nedávno jsem v rámci jednoho předmětu psala článek o trendu blogování. Já osobně většinou sleduji tzv. beauty blogy. Já si totiž nejsem schopná nic koupit bez přečtení pár stovek recenzí. Ať už jde o elektroniku, kosmetiku, atd. (vlastně nevím, co dalšího bych nakupovala... recenze na jídlo si dělám sama. Buď je to FUJ nebo MŇAMÍ, jednoduchý postup). Přestože sleduju beauty blogy, které holkám ukazují jak se namalovat, obléct, jak zapůsobit, pak si prostě udělám své linky, hodím na sebe oblíbené oblečení a jdu. Ale mám pocit, že jsem pro sebe něco udělala.

POKUD BUDETE MÍT POCIT, ŽE VÁS ZAHLCUJI NEPOTŘEBNÝMI INFORMACEMI, TAK NEZOUFEJTE. TOHLE JÁ NORMÁLNĚ DĚLÁM, JE TO MŮJ ZÁMĚR. POKUD NABYDETE DOJMU, ŽE MÁM ČÁRKY A PŘEKLEPY A JINÉ VĚCI TAM, KDE BY BÝT NEMĚLY, TAKTÉŽ JE TO MŮJ UMĚLECKÝ ZÁMĚŘ. :)

Pro nás ženy je to v pohodě. My víme co všechno je za tím, abychom vypadaly jako lidé. A vidíte to? Tohle jsem já. Nesmyslně skáču od tématu k tématu a píšu tak, jak mi myšlenky plynou... ale NE, takhle psát blog nebudu. Takže dnes končím a příště se vyjádřím k těm beauty blogům. Takže přeju dobrou noc všem, kteří tohle nečtou :) .

Čáu, Vaše Kač.